Ова е во моментов влезот во модуларната болница во Битола! Од три бараки, работи само една!, објави Доц. д-р Викторија Трајков на својот фејсбук профил.

Од исти влез за преглед, терапија и контрола!

Па дали е ова нормално?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.