вторник, 3 март 2015 | Вести: 3

Архива по таг: секс

ywt69mdnthi

Секс среде киносала (18+)

Промоцијата на „Педесет нијанси сиво“ во киносалите ширум светот донесе неколку инциденти – од пијани жени кои нападнале маж. преку...
578724_carlton-teren-par-foto-vine_f

Секс среде стадион (ВИДЕО)

Момче и девојка среде ноќ влегле на стадионот на англискиот клуб Чарлотн Атлетик и токму на средината на теренот ја почнале својата...
0079007.48

Се пофалија со секс на стадион (ФОТО)

Двојка студенти од Универзитетот во Тенеси преку „Снепчет“ ја објавија фотографијата од нивниот сексуален чин во новинарската ложа...
ким

Каков секс сака Ким Кардашијан?

За Ким Кардашијан знаме скоро се, а популарната старлета открила и која и е омилената секс поза. Омилената секс поза на Ким Кардашијан...
Untitled

Секс, тепачки, голотија – руското шоу „Големиот брат“ (видео 18+)

Ова го можат само Русите. Како и се останато, па така и „Големиот брат“ во Русија е посебен. Реалното шоу за млади луѓе кои заедно престојуваат...
Gin and tonics in balon glasses

Пијалокот кој го уништува либидото

Познато е дека една до две чашки алкохол ќе ве опуштат, расположат и ќе ви ја разбудат сексуалната фантазија но веќе по третата чашка...
maz odmeruva zena

Колку средби треба да има пред првиот секс?

Секое лице барем еднаш во животот се прашало дали постои специфичен број на љубовни состанои, после кои е сосема во ред да се спие со...
civava-500

Сопругата го фатила како ја силува чивавата

Марк Рамон Гонзалес од Флорида е уапсен затоа што имал секс со чивава, а тоа цело време го снимала безбедносната камера. Сопругата на...
00039361

Лејди Гага лансира парфем за по секс (фото+видео)

Лејди Гага лансираше парфем што треба да се користи по секс. Новиот парфем на пејачката е наменет како за мажите, така и за жените. Унисекс...
eqwiufdiewfierkgtrjhy

По сексот во канцеларија: На Фејсбук видов дека сопругот ме изневерува

Приказната за љубовната афера од Нов Зеланд, која ја заинтересирала светската јавност пред неколку дена, добила свое продолжение. Двајцата...
randyquaid_03022015_screen

Ѕвездата од „Денот на независноста“ бесна на Мердок: Сакаш да ме е**ш Руперт? Е, сега ќе те е**м јас тебе!

Тие што го следат светот на филмот многу веројатно се запознаени со актерот Ренди Квејд, кој во последните десетина години немаше познати...
seks

Што да му кажете кога не му се дига?

Им се случува и на најдобрите – понекогаш работите во креветот едноставно не функционираат. За мажот, не добивањето на ерекција в...
01-kancelarija-sex-6130-1cee2396-aadc-11e4-a63f-25d9751a2f9a

Колеги се сексале в банка, чинот хит на интернет (ФОТО)

Двајца млади од Нов Зеланд за време на викендот имале секс во банката во која работат во градот Кристчрч. Нивниот чин можеби би останал...
seksi

Жените и сексот – Раковите глумат оргазам, Јарците тешко стигаат до него

Овен Кај жените во знакот на Овен, се мора да биде брзо. Мал застој во моменталниот занос и таа ќе го загуби интересот. Ако партнерот...
1-bojata-na-sobata-vlijae-kolku-chesto-imate-seks-wwwkafepauza.mk_

Колку сте страствени според хороскопот

Хороскопскиот знак открива какви сте во сексот и љубовта. Лавот заповеда, изразено е себичен, но во кревет е екстремно мрзелив, додека...