Украинка и Италијанец се победниците на Светското првенство во секс. Натпреварувањето се одржа во Шпанија, но мораше да се заврши порано од предвиденото поради тоа што некои од учесниците учествувале во активностите толку силно што се повредиле, додека некои биле дисквалификувани поради допинг.

На крајот, Капитано Ерик од Италија стана светски шампион во секс кај мажите, додека Украинката Олесија Приходко (сценско име Наусица Лав) стана светски шампион кај жените.


За да ги заслужат своите титули, Украинката имала секс со 210 мажи, додека Италијанецот имал односи со 41 жена.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.