Ниските девојки многу рано учат да се справат со комплексот околу својата висина. Тоа ги прави самоуверени не само во животот, туку и во кревет. Тие ги знаат своите предности и како да ги искористат.

Никогаш нема да ви биде здодевно со овие „џебни Венери“.

Најдобриот начин да се искористи висината во кревет, се овие неколку пози, кои го максимизираат и нејзиното и уживањето на партнерот.

5307d410-37d3-0133-478b-0a2ca390b447

 

64660b70-37d5-0133-478c-0a2ca390b447

74659a00-37d9-0133-3aaa-0a67ec7fcf67

dcc98210-37d7-0133-3aa6-0a67ec7fcf67

efa104b0-37d6-0133-4780-0a2ca390b447Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.