Ознака: Николина Пишек
Естрада 21.06.23 | 21:16

Ѝ било чудно што не хрчи: Видоје со љубовницата пиеле вотка па се сексале

Познати се резултатите од смртта на Видоје Ристовиќ, сопругот на Николина Пишек. Тој почина на 8 мај минатата година на 44-годишна возраст при секс со љубовницата. Таа ...

Естрада 02.05.23 | 12:27

Борба за наследство: Поранешната сопруга на Видоје и свекорот Миша сакаат на Николина Пишек да и го земат и станот во Загреб

Николина Пишек не може да влезе во станот што го делеше со сопругот Видој во Белград. Со неа сега  „војува“ и првата сопруга на Видоје Лана, а свекорот Миша Гроф не престанува...

Естрада 29.04.23 | 22:14

„Прости им на сите што ти згрешија“: Николина не дојде на поменот на сопругот Видоје

На белградските Нови гробишта се одржа помeн за Видоје Ристовиќ, историчар на уметност кој почина пред една година Неговата вдовица Николина Пишек не присуствуваше...

Естрада 24.04.23 | 22:20

Го преболе сопругот: Николина Пишек позира во гаѓички

Водителката Николина Пишек по ненадејната смрт на сопругот Видој Ристовиќ се врати на водителството и покажа како течат подготовките. Таа објави фотограафии во кое...

Естрада 20.04.23 | 09:15

Што и рекол свекорот на Николина Пишек: Јас веќе немам внука, дедото умре кога почина мојот син

Тоа е чисто зло и злоба, друго објаснување нема. Чиста желба да ме навреди мене и Уна и да правиме лоши работи. Мојата ситуација е многу јасна, немаше потреба од тужба,...

Естрада 17.03.23 | 22:39

Николина Пишек му врати на свекорот: Наместо на гробот на синот, подобро да постави камери пред училиштето на внуката за да ја види

Водителката Николина Пишек неодамна се врати на малите екрани и призна дека тешките моменти низ кои поминала само ја направиле посилна. Конфликтот меѓу водителката...

Естрада 17.02.23 | 19:33

Свекорот на Николина Пишек поставил камера на гробот на синoт за да провери дали доаѓа снаата

Водителката Николина Пишек и таткото на нејзиниот покоен сопруг Видој Ристовиќ, Миша Гроф се уште се во лоши односи, а според неговите тврдења, поранешната снаа со месеци...

Вести 31.10.22 | 13:05

Го преболе сопугот за шест месеци: Николина Пишек се разголи

Водителката Николина Пишек продолжи со животот по смртта на нејзиниот сопруг Видој Ристовиќ.Таобјави многу провокативна фотографија во гаќички и мрежести чорапи Меѓутоа,...

Естрада 12.10.22 | 12:05

Николина ја продава луксузната вила која ја градеа со покојниот сопруг за 1,7 милиони евра

Водителката Николина Пишек реши да ја продаде пространата вила во Хрватска за 1.700.000 евра.Луксузната вила е изградена во 2012 година и се простира на 420 метри квадратни. Вилата...

Естрада 02.09.22 | 14:37

Вдовицата Николина Пишек „жари и пали“ во мини бикини

Хрватската актерка и ТВ презентерка, Николина Пишек (47), чиј сопруг Видој Ристовиќ, почина на почетокот на мај, полека се враќа во вообичаениот живот. По долги години...

Балкан 27.06.22 | 14:18

На Аркан му фрлил во лице 55.000 марки, а бил ограбен од познат министер: Кој е Миша Гроф, свекорот на Николина Пишек?

Миша Гроф, свекорот на водителката Николина Пишек, 40 дена по смртта на неговиот син, историчарот на уметност Видоје Ристовиќ, ја започна битката за зачувување на неговиот...

Естрада 03.06.22 | 12:35

Пишек: Не ви кажувам како сум и што мислам за сите глупости што ги пишувате

Бидејќи последните недели се појавија многу шпекулации за смртта на Видоје Ристовиќ, неговата сопруга, водителката Николина Пишек конечно се огласи на оваа тема. На...

Естрада 18.05.22 | 23:01

Николина Пишек на гробишта: „Останав без човекот со кого планирав да го поминам животот“

Николина Пишек го загуби својот сопруг Видоје Ристовиќ, кој ненадејно почина на 44-годишна возраст. Хрватската водителка го посети неговиот гроб на белградските Нови...

Естрада 14.05.22 | 15:54

Масерка или љубовница по професија: Даниела му била швалерка и на политичарот Ненад Чанак

Љубовницата на Видоје Ристовиќ, Данијела Бојиќ, во чиј кревет пред неколку дена почина сопругот на познатата водителка Николина Пишек, на времето му била љубовница...

Естрада 14.05.22 | 11:43

На Пишек ѝ останале две хипотеки од по 400 илјади евра по смртта на сопругот

Уште пред да биде погребан Видоје Ристовиќ, имаше полемики околу тоа кој ќе го наследи неговиот имот, вклучувајќи недвижен имот и вредни предмети како слики и накит...

Естрада 12.05.22 | 15:35

Камо да имавме повеќе вакви мигови… Ти благодарам за секоја тага, Николина се прости од Видоје

На 44-годишна возраст, почина историчарот на уметност Видоје Ристовиќ, а неговата ненадејна смрт изненади многумина. Водителката Николина Пишек се огласи на својот инстаграм-профил...

Калеидоскоп 11.05.22 | 10:26

Богата сум поради сите непроценливи моменти: Пишек со проштална порака на сопругот

Сопругата на историчарот на уметност Видоје Ристовиќ, кој ненадејно почина на 44-годишна возраст, водителката Николина Пишек со заедничка фотографија и емотивни зборови...

Естрада 10.05.22 | 11:20

Сопругот на Николина Пишек умрел за време на секс со љубовницата

Сопругот на Никола Пишек, познатиот историчар на уметност Видоје Ристовиќ  кој ненадејно почина на маса за масажа, како што дознава Република.рс, таа вечер бил со својата...

Семејство 08.05.22 | 13:34

Ненадејно почина историчарот Видоје Ристовиќ, сопруг на Николина Пишек

Сопругот на хрватската позната водителка Никола Пишек, историчарот Видоје Ристовиќ, ненадејно почина на 44-годишна возраст, а тажната вест ја потврдила и водителката. Само...

Естрада 04.06.21 | 09:56

Николина Пишек трпи страшни последици и четири месеци по труењето

Хрватската водителка Николина Пишек Ристовиќ и нејзината шестгодишна ќерка Уна на почетокот на февруари беа пронајдени во бесвесна состојба на подот од нивниот стан,...