Водителката Николина Пишек неодамна се врати на малите екрани и призна дека тешките моменти низ кои поминала само ја направиле посилна.
Конфликтот меѓу водителката и нејзиниот свекор настана поради поделбата на имотот, а како што неодамна изјави Миша Гроф , тој поставил камери на гробот на синот Видоје.

– Подобро да ги постави пред училиштето на внуката, па можеби би бил добар дедо, повремено да ја гледа. Барем пред училиште, изјави водителката.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.