Совршено мирна свадба во Кина брзо се претвори во хаос. Младоженецот планирал гадна одмазда на својата избраничка, покажувајќи ѝ видео на кое има секс со сопругот на нејзината бремена сестра на свадбата.

Мислеше дека не знаев дека ме изневеруваш – ја праша младоженецот својата избраничка додека добиваше букет на главата, а во исто време пред сите гости беше прикажано видео од аферата.

@koolprince33 Cheating bride #chinese #chinestiktok #usa #worldtiktok #vira ♬ original sound – Kool Prince

Иако се работи за видео од 2019 година, деновиве стана вирално на TikTok и за само неколку дена собра околу шест милиони прегледи.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.