Ааааај!
Кај Енвер Хоџа свратиле.
Ова треба да е пи-ар или симптом на нешто пострашно?
Не ќе да се само СлавЉанка и Таче начнати.
Ова е епидемија на лудило во партииве.
Само кој има тапија за тоа, кој нема.
А убава фотка. Плаво небо пуно облака, зимзелени дрва, натажени дрва, гробишта и…. Енвер Хоџа (види под плочата), напиша на Фејсбук, актерот Сашо Тасевски.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.