ЧЕСТИТКИ!
Голема победа на ВМРО-ДПМНЕ и опозицијата во Тетово!
Ќе има уште победи, а потоа градиме НОВА ИДНИНА, напиша на Фејсбук, професорката Весна Јаневска.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.