Ријана го родила второто дете со раперот A$AP Rocky и наводно станува збор за девојче, пишуваат странските медиуми.

„Таа е иста како Ријана, ги има дури и нејзините светли очи“, изјавил извор близок на парот за Media Take Out.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.