Роварат бугарски агенти низ државичето, фрлаат пари за фашистички здруженија, дур копитата од владата молчат… Денес почнува и промена на учебници, пред некој ден исвиркан македонскиот на рамковниот Егзит, ќе лупниме 130 милиони евра за фабрика на дуи во време на најголема криза кога не може чоек месец да помини.
Она шо ве викавме предавници е комплимент за вас. Нема збор шо соодветно би ве опишал кое дно сте.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.