Српската старлета Ана Кориќ обожава да ја предизвикува фантазијата со провокативни фотографии на социјалните мрежи, а со нова објава ги остави своите фанови без зборови.

Ана објави серија фотографии од јахта на кои позира во едноделен костим за капење на светски познат бренд, а во преден план се истурени нејзините огромни гради.

Сепак, тоа што на сите им падна во очи е скапоцениот часовник на нејзината рака, чија цена е околу 9.000 евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥Ana Korać🔥 (@ana_korac)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.