Само неколку недели откако раскина со Ѓорѓе Куљиќ Анастасија Ражнатовиќ повторно е среќна во љубовта.

Но, новото момчеНемања Гудељ се уште не ги расчистил односите со поранешната девојка, пејачката Сања Вучиќ.

Тие беа лудо вљубени но одеднаш односите им се заладиле и Сања си заминала без да раскинат

Таа од медиумите дознала дека Немања има нова девојка и многу се налутила бидејќи тоа не го слушнала од него.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.