Ознака: Немања Гудељ
Естрада 11.09.23 | 21:39

По венчавката в црква, Анастасија и Немања подготвуваат три големи свадби

Анастасија и Немања Гудељ уживаат во својата љубов, а по црковната венчавка планираат дури три свадби. Едната ќе биде во Севиља, Шпанија каде што живеат, втората ја организираат...

Фудбал 17.08.23 | 11:49

Цеца не му донесе среќа на зетот во Атина

Фудбалерите на Манчестер Сити го освоија Суперкупот на Европа со победата против Севиља по изведувањето пенали на стадионот „Јоргос Караискакис“ во Атина, по регуларното...

Фудбал 23.06.23 | 11:30

Зетот на Цеца си пресади коса

Немања Гудељ, познатиот фудбалер и момче на Анастасија Ражнатовиќ, реши да направи операција за трансплантација на коса. Тој отиде во Турција кај познат лекар, а од...

Фудбал 01.06.23 | 11:38

„За неа, за него, за тебе“ напиша Немања за Анастасија откако го загуби бебето

Немања Гудељ беше особено емотивен по освојувањето на втората титула во Лига Европа со Севиља. Српскиот репрезентативец два дена претходно објави дека тој и неговата...

Естрада 30.05.23 | 08:25

Анастасија Ражнатовиќ го загубила бебето, објави Немања Гудељ

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ го загуби бебето, а тажната вест ја сподели нејзиното момче, фудбалерот Немања Гудељ. Имено, фудбалерот побарал приватност бидејќи...

Естрада 28.04.23 | 19:42

Љубов наша, едвај те чекаме: Бремената Анастасија го покажа стомакот

Анастасија Ражнатовиќ за неколку месеци ќе му роди ќерка на партнерот, фудбалерот Немања Гудељ, а следната година планираат интимна венчавка во Севиља, но и гала свадбена...

Фудбал 07.04.23 | 15:23

Сѐ за љубов: Гудељ се враќа во Звезда поради Анастасија?

Црвена звезда практично е ново-стар шампион на Србија. Клубот прави големи планови за следната сезона, примарна цел е засилување на играчкиот кадар за да може тимот...

Фудбал 26.03.23 | 21:03

Запрело срцето на младиот фудбалер: Кардиолозите од Кордоба го спасија Гудељ

Српскиот интернационалец Драги Гудељ колабираше на сред терен и итно беше пренесен во болница. Неговиот брат, попознатиот српски репрезентативец Немања Гудељ преку...

Естрада 22.03.23 | 09:37

Цеца на гости кај зетот во Шпанија

Немања Гудељ ја угости Цеца Ражнатовиќ во неговиот дом во Севиља, а потоа го запозна  идниот сват Небојша. Фудбалерот помина само еден ден со својата идна свекрва, а...

Естрада 19.02.23 | 20:34

Анастасија и Гудељ чекаат бебе, но црна магија им фрла некој кој е многу блиску до нив

Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ се во центарот на естрадното внимание откако ја започнаа врската. Сите се во очекување да видат како ќе се развива нивната...

Естрада 26.12.22 | 15:16

Не им дојдоа на слава: Анастасија и Цеца си немаат живејачка со сватовите

Семејството на Немања Гудељ ја одбило поканата на Анастасија Ражнатовиќ да дојде во Белград на Свети Никола и да присуствува на славата на Ражнатовиќ. Анастасија преку...

Фудбал 26.07.22 | 11:00

50.000 евра неделно: Немања на Анастасија Ражнатовиќ најплатен српски фудбалер во Шпанија

На врвот на листата на најплатени играч е фудбалерот на Севиља, Немања Гудељ, кој секоја недела на својата сметка добива 50.769 евра (2.640.000 евра годишно). Искусниот играч...

Естрада 30.05.22 | 12:58

Со базен и поглед кон река: Немања купи стан во Белград само да биде поблиску до Анастасија

Фудбалерот Немања Гудељ  купи луксузен стан во центарот на Белград, за што дал многу пари.Тој веќе неколку дена е со семејството во Белград, каде дошол по повод роденденот...

Естрада 27.05.22 | 08:19

Немања и подари на Анастасија портрет со Аркан со обелена коса и по некоја брчка

Немања Гудељ, момчето на Анастасија со подарокот за роденденот успеа да ги допре сите и да ги расплаче. Тој и подари уметничка слика во техника масло на платно, на која...

Естрада 26.05.22 | 12:11

Oва се вика дечко: Немања и подари на Анастасија луксузен одмор на Ибица од 12.000 евра

Фудбалерот Немања Гудељ пред неколку дена дојде во Србија да го прослави својот 24 роденден со својата девојка, пејачката Анастасија Ражнатовиќ. Тој и подари многу оригинален...

Естрада 26.04.22 | 09:14

Немања ја остави оваа пејачка за да биде со Анастасија

Само неколку недели откако раскина со Ѓорѓе Куљиќ Анастасија Ражнатовиќ повторно е среќна во љубовта. Но, новото момчеНемања Гудељ се уште не ги расчистил односите...

Фудбал 19.04.22 | 15:50

Цеца ќе оди на Светското во Катар да го гледа идниот зет

Цеца Ражнатовиќ  во ноември оди во Катар за да му даде поддршка на момчето на Анастасија, Немања Гудељ на Мундијалот! Фолк дивата често во живо ги следи значајните натпревари...

Вести 14.04.22 | 15:04

Moмчето на Анастасија се бакнува со сестра си не баш сестрински

Веќе е познато дека Немања Гудељ е новото момче на Анастасија Ражнатовиќ. Но, малкумина кој е тој всушност. Немања игра за Севиља, има 30 години и овожава тетоважи. Во ноември...

Естрада 14.04.22 | 09:21

Пара на пара оди: Ќерката на Цеца си фати фудбалер

По раскинувањето со Ѓорѓе Куљиќ, со кој беше во врска пет години, Анастасија Ражнатовиќ повторно е вљубена, а нејзиното ново момче е фудбалерот на Севиља, Немања Гудељ. Семејството...