Анѓела Вештица, поранешна порно актерка, откри дека има проблем со големите гради но не мисли дека треба да прекине со операции.

 Имам големи, но сепак би сакала да ги зголемам градите-вели актерката.

Ме боли грбот кога стојам долго или чистам низ дома. Тогаш морам да легнам да се одморам. Понекогаш се отепувам, но потоа одам на масажа и ми поминува. Колку и да е тешко, задоволна сум, бидејќи не би сакала да бидам девојка без гради-си ја кажа маката Анџела.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.