Црногороскиот премиер реши да здивне од најавите за пад на неговата влада. Тој викендов одмараше на Ада Бојана во друштво на непознат маж. Дритан на себе имаше портокалов шорц и темни наочари.

Тој најпро се разлади во морето а потоа седна да се освежи во локлниот бар на плажата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.