Недостасува само мирисот на печени костени, за спомените да бидат целосни, напиша српскиот претседател Александар Вучиќ на официјалниот Инстаграм профил.

Повторно на улицата на моето детство, по многу години на Кнез Михајлова. Недостасува само мирисот на печени костени, за спомените да бидат целосни, напиша Вучиќ.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.