Ознака: бикини
Естрада 02.09.22 | 14:37

Вдовицата Николина Пишек „жари и пали“ во мини бикини

Хрватската актерка и ТВ презентерка, Николина Пишек (47), чиј сопруг Видој Ристовиќ, почина на почетокот на мај, полека се враќа во вообичаениот живот. По долги години...

Свет 12.08.22 | 18:29

Ксенија Шојгу се сонча топлес на плажа на Црното Море: Вака изгледа помладата ќерка на рускиот министер за одбрана

На социјалните мрежи се појавија топлес фотографии од Ксенија Шојгу, ќерката на рускиот министер за одбрана Сергеј Шојгу. На фотографиите Ксенија може да се види како...

Естрада 04.08.22 | 22:28

Mилена Антовска искрено: Се двоумев дали летово да постирам фотографии од мене

Искрено се двоумев дали воопшто да постирам фотографии од мене ова лето затоа што не сум задоволна од моменталната тежина и стомакот кој никако да ми спласне после раѓањето...

Естрада 16.07.22 | 11:55

Дара Бубамара „гори“ на Миконос: Црвеникавото бикини само што не пукнало на нејзините гради

Српската естрадна ѕвезда, Дара Бубамара, предизвикува внимание каде и да се појави, а овојпат тоа го направи со провокативни фотографии на социјалните мрежи. Пејачката...

Естрада 28.06.22 | 13:00

Кендал Џенер сосема гола ужива на летното сонце

Целосно гола: Кендал Џенер објави фотографија додека се сонча Повеќе од 245 милиони фанови на Кендал Џенер имаа можност да ја видат последната фотографија што манекенката...

Естрада 09.06.22 | 09:53

Кајли Џенер во одбрана на брадавиците од цензурата на Инстаграм

Кајли Џенер, најмалата од кланот Кардашијан, позираше со бикини на кои има испечатени брадавици, а фотографијата веднаш стана вирална, добивајќи повеќе од 11 милиони...

Естрада 03.02.22 | 11:16

Ким Кардашијан ја победи цензурата на Инстаграм: Доби милиони лајкови за минималното бикини

Ким Кардашијан е една од инфлуенсерките со најмногу фанови на социјалните мрежи, (има над 284 милиони) и затоа предизвикува огромно внимание со секоја своја објава. Кардашијан,...

Естрада 26.01.22 | 10:55

Цеца се разголи на Малдиви

Српската ѕвезда Светлана Ражнатовиќ – Цеца одмора на Малдивите. Таа е сместена во луксузен ресорт со приватен бунгалов покрај морето. Што е денес убав и сончев денот!...

Естрада 21.01.22 | 17:46

„Одеднаш сум стрејт“: Кендал Џенер по минијатурно бикини на снег, Инстаграм полуде

Фотографиите на кои Кендал Џенер позира во снег само по минијатурно црно бикини за помалку од 24 часа собраа скоро 10 милиони лајкови на „Инстаграм“. Една од најзгодните...

Естрада 20.08.21 | 09:18

Дуа Липа се пофали со помалата сестричка: Во розово бикини ни малку не заостанува по убавината

Британската пејачка Дуа Липа е позната по тоа што на социјалните мрежи често објавува секси и провокативни фотографии со кои привлекува големо внимание на фановите. Во...

Естрада 18.08.21 | 12:33

Годините се само бројка кога си на своето среќно место: Елизабет Харли ужива на сонце во бикини

Елизабет Харли, го минува најдоброто лето во нејзиниот живот. Британската актерка, на Инстаграм објави фотографија оид себе како ужива на сонце. Облечена во тиркизно...

Естрада 13.08.21 | 23:45

Макрон и сопругата уживаат на плажа: 25 години повозрасната Брижит ги плени сите погледи

Средновековната тврдина Форт Брегансон, која се наоѓа остров во близина на францускиот брег, е официјално одморалиште на претседателот на Франција уште од 1968 година,...

Останати спортови 27.07.21 | 10:02

Пинк се понуди да ја плати казната на норвешките ракометарки кои одбија да играат во бикини

Американската поп-панк пејачка, Пинк, изјави дека е подготвена и сака да ја плати казната на женската ракометна репрезентација на Норвешка, која одби да игра во бикини. Пејачката...

Естрада 26.07.21 | 21:29

Македонската ѕвезда блеска во бикини на плажа

Македонската пејачка Сара Мејс е на одмор во Египет заедно со своето семејство, а оттаму постојано објавува фотографии на социјалните мрежи. Вом последната објава Сара...

Естрада 27.06.21 | 18:42

Тијана покажа како изгледаат добри стомачни на 45 години

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ ужива во песокот и морето на Халкидики. На нејзниот инстаграм-профил 45-годишната пејачка покажа завидна линија и стомачни мускули.   View...

Естрада 26.06.21 | 08:50

Бикини парада на Карлеуша, кое ѝ стои најдобро?

Температурите се вжештија, а со нив и инстаграм-профилот на Јелан Карлеуша. Српската ѕвезда се разладува во базенот во својата луксузна вила во Белград и секој ден позира...

Мода и убавина 08.06.21 | 13:28

„Што рекламираш, прегладнетост?“ Бразилска манекенка мета на критики поради килограмите

Бразилската манекенка Луди Делфино ја шокираше јавноста со својот изглед. Моделот и холистички тренер, која ги има красено насловните страници на магазините GQ, Genlux,...

Естрада 07.06.21 | 19:28

Непрепознатлива: Славната „Сењорита“ ги запрепасти фановите со изгледот

Дваесетичетиригодишната пејачка Камила Кабељо и 22-годишниот колега Шон Мендез биле фотографирани на плажа во Мајами, каде сите очи биле вперени кон Камила. Кубанско-американската...

Калеидоскоп 20.04.21 | 08:53

Од маски само карневалски: Како изгледаше овогодинешниот фестивал во популарното скијалиште Шерегеш

Стотици расположени сноубордери и скијачи во карневалски и костими за капење овие денови се дел од фестивалот „Грелка фест 2021“, кое се одржува во ски центарот Шерегеш...

Естрада 11.04.21 | 10:57

Кендал Џенер во минималистичко бикини кое ја буди фантазијата

Најдобро платената моделка на светот, Кендал Џенер, го крена пулсот на нејзините фанови на Инстаграм, со новата серија фотографии. Кендал позира со минималистичко бикини...