Српската ѕвезда Светлана Ражнатовиќ – Цеца одмора на Малдивите. Таа е сместена во луксузен ресорт со приватен бунгалов покрај морето.

Што е денес убав и сончев денот! Малдиви – рај на земјата и патување без грижи, пишува таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)


Еве како изгледа нејзиниот смештај:

Ceca na Maldvima
Ceca na Maldvima
Ceca na Maldvima
Ceca na Maldvima
Ceca na Maldvima


Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.