Душко Тошиќ, се уште легалниот сопруг на Јелена Карлеуша е во Истанбул и објави дека ужива додека шета по Босфорот. Најмногу внимание привлече закотвената јахта. Објасни и зошто и пишал на Северина.

Неодамна купив јахта која е усидрена на Босфор.Сакав да прославам и пријателите од групата на „Ватсап“ ми предложија Северина да ни пее.Тоа е причината за мојот контакт-објасни фудбалерот.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.