ТАМУ КАДЕ НЕБОТО СТАНУВА ЦРВЕНО ХРАБРИ СИНОВИ НА ШАРПОД ЦРН ПЕТОК .СРЕЌНА 110 ГОДИШНИНА МАЈКА АЛБАНИЈА-напиша навивачката група „Балисти“ по повод 30 години од формирањето.

Навивачите на Шкендија на прославата извикуваа и непристојни извици „Каурски пи..и“ што предизвика многу негативни коментари на социјалните мрежи.

 

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.