Два следни концерти со Каролина во Охрид и Куманово.

После двата распродадени концерти овој март во Скопје во “Pure”, како и концертите во Гевгелија, Струмица и Крива Паланка… после навистина долго време, публиката во Куманово и Охрид ќе може да се дружи во живо со Каролина и нејзиниот бенд на концерт на кој ќе бидат отсвирени многу од нејзините најголеми хитови и најубави песни.

Влезниците во претпродажба по цена од 600 денари ќе бидат достапни од среда (27 март) онлајн на ticketx.mk и во следните продажни места: Куманово:- Куманово Спа

– Павел Тобако

Охрид:

– INclusive Club

– Кај Аждер

– Лале Турс

– Irish Pub DublinRepublika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.