Јелена Карлеуша се пожали дека се уште законскиот сопруг во една прилика и рекол дека да не била нејзината лоша репутација, тој ќе играл за Реал Мадрид.

 

Мисли дека ќе играше во Реал Мадрид да не бев јас. Тој мисли дека не сум била добара за него, но имаше убава кариера. Нема зошто да се жалам, не сум толку лоша девојка, имаме прекрасни деца – изјави Карлеуша.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.