Младата пејачка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ последните две-три години постигнува успех по успех, а сега откри дека купила стан во најлуксузната населба во Белград за 300.000 евра

Иако има само 24 години, младата пејачка купила стан од 100 метри квадратни во „Белград на вода“.

Станот е во почетна фаза на градба, а вселување ќе може да се планира само за две-три години.

Го потпишав договорот за станот, можеме да наздравиме. За две и пол години ќе можам да се вселам, станот е уште во изградба, ќе биде готов за две до три години – им се пофалила Анастасија на пријателите.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.