Сместувачки капацитет Вила ,,МУРТИНЕЗЕРКА,,, Пефкохори, Грција…

Зоран и Вице Заев, на местото на злосторот, каде што го продадоа името Македонија!, објави Зоран Божиновски на својот фејсбук профил.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.


Comments are closed for this post.