Пресмешни се Ахмети и Тачи со пароливе дека не е време на уцени. Замислете, не било време – коментира аналитичарот Ивор Мицковски.
Тој вели цела политичка кариера им се базира на уцени, а решиле да паузираат баш кога треба да се носат катастрофални одлуки за Македонија.

Цела политичка кариера им се базира на уцени, еве денес се уценува за ДУИ комплетно да завладее со правосудството, ама сега ќе паузирале.
И тоа ќе паузираат со уцени кога треба да се донесе најкатастрофалната одлука по Македонците и Македонија за внесување на Бугарите во Уставот.
Дајте уценувате мајке ви, ве молиме да уценувате.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.