Андреа гостуваше на романскиот избор за песна на Евровизија, каде ја изведе песната „Circles“ во живо, за тамошната публика.

Од она што може да се чуе, веќе се направени одредени продукциски измени, а можеме да кажеме дека нашата претставничка, како и секогаш, звучи навистина моќно.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.