Гледајте го 25-тото јубилејно издание на „Златна бубамара на популарноста“ со порака „Наместо да кивнеме – време е да живнеме“!

Преносот на популарното шоу е на Канал 5 тука.

Првиот дел веќе е објавен и на „Јутјуб“:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.