Ја запознавме преку реалното шоу „Задруга“, потоа имаше неколку телевизиски ангажмани,а сега е успешна инфлуенсерка.

Младата скопјанка Елеонора Миљковиќ континуирано на социјалните мрежи постира преубави фотографии. Како се зголемуваат температурите на времето, така е Елеонора „послабо“ облечена, а бројот на лајкови и коментари на нејзиниот Инстаграм профил постојано расте.

Погледнете со какви фотографии ги почести Елеонора нејзините следбеници во мај….Па се прашуваме, што ли ќе биде во јуни?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.