Пејачката Јелена Карлеуша им ги запали главите на мажите со новите фотографии.Таа се појави во црна наметка  со длабоко деколте, која откри дека не носи ништо одоздола.

Оваа самодоверба Карлеуша ја усогласи со црни наочари. Изглед од кој никој не може да остане рамнодушен. ЈК се враќа по разводот во голем стил.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.