Пејачката Анастасија Ражнатовиќ ја раскина петгодишната врска со бизнисменот Ѓорѓе Куљиќ.

Анастасија и Ѓорѓе почнаа да живеат заедно во октомври 2021 година, но следеше крајот на романсата. Наследничката на Цеца на социјалните мрежи не го коментираше крајот на врската, но еден детал откри каков однос имала со поранешното момче.

Раскинувањето било заеднички договор меѓу Анастасија и нејзиното момче и нема трети лица .

Како што дознава Курир од изворот, Џорџ отсега ќе живее во дуплексот на Дорчол кој го купија за 750.000 евра , додека Анастасија се вратила кај нејзината мајка Цеца Ражнатовиќ.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.