По раскинувањето со Ѓорѓе Куљиќ, со кој беше во врска пет години, Анастасија Ражнатовиќ повторно е вљубена, а нејзиното ново момче е фудбалерот на Севиља, Немања Гудељ.

Семејството на 30 годишниот фудбалер  ја поддржува романсата со наследничката на пејачката  Цеца Ражнатовиќ.

Бидејќи се често  разделени поради обврските Немања и Анастасија  секој час од нивното заедничко време го користат за да бидат сами.

Анастасија пред неколку дена отпатува во Севиља и објави слика со сестрата на Немања, Вања.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.