Пејачката Јелена Карлеуша ги збудале мажите. Таа  објави фотографии на кои е целосно гола.

На својот Инстаграм профил, Карлеуша најпрвин објави фотографија на која лежи на подот целосно гола, бујната биста ја покрива само со косата, облечена само во патики, а потоа „пука“ селфи во огледало.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.