Драгана Мирковиќ остана без зборови по подарокот што го доби за 8 март од сопругот,

Одамна е познато дека познатата пејачка  и нејзиниот сопруг Тони Бијелиќ живеат во луксуз.

Нивниот замок во Виена е синоним за луксуз.Тони одвреме навреме ја изненадува својата сакана со некој скап подарок, па така беше и овој пат. Тој за 8 март на Драгана и подари луксузен автомобил со кој пејачката се пофали на социјалните мрежи.

Станува збор за Мерцедес Мајбах.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.