Актерката Тамара Драгичевиќ која стана вистинска звезда по улогата на Силвана Арменулиќ во филмот „Тома“ изненади со смелите фотографии.

Таа објави слики на Инстаграм во чипкаст градник во кревет за што доби многу пофалби за изгледот.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.