Двете најзгодни хрватски пејачки Нивес Целзиус и Жан Мари решија да се вратат во форма по празниците. Тие се фатија за работа во фитнес центарот.

Напорната вежба ја објавија на Инстраграм а во прв план секако беа нивните задници. И Нивес и Жан мари имаат по 40 години и изгледаат прекрасно.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.