Светлана Цеца Ражњатовиќ  ладните денови во Европа реши да ги помине далеку од тука, односно на Малдивите.

Имено додека нејзината ќерка Анастасија е во Дубаи, каде исто така е и Јелена Карлеуша, Цеца реши да одмори на Малдивите.

Изминатите неколку денови Цеца на својот Инстаграм профил објавуваше фотографии во бикини, а на истите може да се види нејзината перфектна фигура на тело, вчера таа објави видео каде може да се забележи дека „српската мајка“ е без својот горен дел од бикините и само по наметка, под која се кријат нејзините голи гради.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.