Нив едноставно не можете лесно да ги измамите..

БЛИЗНАЦИ

Близнаците знаат каква намера имате, иако тоа можеби не ни сте го кажале. Лесно ги запознаваат другите луѓе и ги наведуваат да им веруваат.

РАК

Раковите одлично ги проценуваат луѓето и ситуациите во кои се наоѓаат. Тие се чувствителни и полни со разбирање. Нивните емоции ги водат до заклучоци.

ДЕВИЦА

Девиците одлично ги забележуваат сите детали. Нив едноставно ништо не може да им побегне. Склони се премногу да анализираат. Секогаш сакаат да бидат во тек.

ТЕРЕЗИЈА

Терезиите одлично знаат што се случува и не можете да ги измамите. Ќе го испитаат секој сомнеж додека не докажат што се случува. Не се откажуваат од тоа што го наумиле.

СКОРПИЈА

Скорпиите не се лесни да ги измамите. Овие личности едноставно ја намирисуваат лагата и многу се сомничави. Секогаш се со будно око.

РИБИ

Рибите се многу креативни. Ги следат своите желби и ги остваруваат. Исто така се многу чувствителни и претчувствуваат кога нешто не е во ред. Одлично ги проценуваат луѓето.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.