Претседателот Александар Вучиќ по сѐ изгледа има нов миленик.Тој отиде да го види ова прекрасно куче кое му стана љубов на прв поглед.

Каде што има љубов куќата не е тесна и за сите има место-напиша Вучиќ на Тик-ток.

 

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.