Ако навистина се случи Владимир Путин да нареди употреба на нуклеарно оружје, доведувајќи го човештвото на раб на масовно уништување, се чини дека некои од луѓето последните саати ќе ги поминат имајќи секс.

Порталот „Сан“ пренесува дека повеќе од 15 илјади Украинци се претплатиле на масовни оргии, во случај да биде притиснато црвеното копче. Оргиите ќе бидат одржани на еден рид во близина на Киев.

Во случај на најлошата варијанта, организаторите ги повикале сите заинтеесирани своите раце да ги украсат со ленти, за да се знае кој за каков секс е заинтересиран.

Би било многу неодговорно од западните лидери заканите на Путин да не ги сфатат сериозно. Сигурен сум дека Западот тие закани ги разгледал, бидејќи нема причина Путин да не употреби нуклеарно оружје, рече поранешниот шеф на ЦИА во Москва.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.