На утрешниот ден, веќе историски и траорен, мојот Факултет ќе дебатира за Украина!!! Заедно со Стево!!!, алармира професорката Билјана Ванковска.

Не ми се верува на кое ниво спаднавме! И вие очекувате да се дигнат професорите ?!
Ако обичниот народ не се дигне, ништо не очекувајте од фините и учените, вели Ванковска.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.