Претседателската ВОШКА Пендаровски, ме нарекол “гнида” на прес!? Па није могуче, ја продолжи преписката на социјалните мрежи Апасиев со Пендаровски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.