Немања Гудељ, фудбалерот на Севиља реши да го промени имиџот.Тој ја скрати косата која беше негов заштитен знак. Новата фризура ја бендиса вереницата на Немања Анастасија Ражнатовиќ која веднаш направи едно љубовно селфи на Инстаграм.

Што мислите за новата фризура.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.