Каролина Старамаре е вистинска звезда во Италија но стана уште попозната откако ја поврзаа со фудблерот на Јувентус Душан Влаховиќ. Каролина и Душан се убав пар и двајцата имаат по 23 години.

Каролина плени со бујните гради на кој Душан сигурно не одолеал.

 

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.