Aтрактивната претставничка на Шпанија на Евросонг, во бекстејџот страсно се бакнуваше со својата танчерка.

Шанел на танчерката и кажа „те сакам“ по што следуваше еден страсен бакнеж.

ПогледнетеRepublika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.