Пејачката Милица Павловиќ неодамна го прослави својот 31 роденден, а после тоа отпатува за Црна Гора, каде со пријателите уживаше во познатата вила на Свети Стефан.

Неколкуте слободни денови таа ги искористи да се опушти со пријателите и да се фотографира во бикини во кое во преден план дојде нејзиниот прекрасен задник.

Милица избра сино бикини кое одлично ја истакна нејзината фигура, а потоа позираше на карпите и се сликаше од сите можни агли, а на својот Инстаграм објави серија разголени кадри.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.