Ознака: милица павловиќ
Естрада 24.07.22 | 13:40

Милица Павловиќ заборави да ги облече гаќичките!

Пејачката Милица Павловиќ настапува на црногорското приморје каде ги доведе до вриење фановите. Имено, таа во Будва се појави во фустан кој повеќе откриваше отколку...

Естрада 13.01.22 | 09:57

Охриѓанец пробал да ја слика Милица Павловиќ под сукња, пејачката му го фрли телефонот

Моментот кога српската пејачка Милица Павловиќ фрла телефон на обожавател на настапот во Охрид, стана хит на социјалните мрежи. Момче од публиката се обиде да ја сними...

Естрада 27.12.21 | 12:19

Тамара Звицер се журка на концерт на Милица Павловиќ додека мажот е во бегство

Тамара Звичер, сопругата на  лидерот на Кавачкиот клан Радоје Звичер, кој со месеци е во бегство, во Котор го прослави својот 37 роденден со настап на пејачката Милица...

Естрада 13.12.21 | 08:44

Милица Павловиќ не можеше да ги задржи градите во сребрениот корсет

Српската пејачка Милица Павловиќ се пофали со својот нов стајлинг.Таа позираше со сребрен корсет во кој едвај успева да ги задржи градите. Со провокативниот изглед...

Естрада 22.10.20 | 10:42

Гради на изволте: Не се скока во овој фустан, Милица го научи тоа на потешкиот начин

Со нова фризура и тесен фустан без прерамки се појави српската пејачка Милица Павловиќ на настапот закажан во Нови Сад. Понесена од атмосферата, пејачката вечерта ја...

Естрада 15.08.20 | 13:53

Милица Павловиќ на плажа „гола во седло“

српската пејачка Милица Павловиќ, која важи за една од најатрактивните и најзгодни пејачки на целата естрада, неодамна  беше на одмор во Турција, каде што освен витката...