Пејачката Тања Савиќ замина на заслужен одмор, а обожавателите ги почести со фотографии на кои позира во бикини.

Тања е активна на социјалните мрежи, па на својот Инстаграм профил објави фотографии од патувањето, а глетката на многумина им го одзеде здивот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.