Македонската инфлуенсерка и модна блогерка Александра Шијакоска ја растажи македонската јавност откривајќи дека ѝ откриле тумор на главата.

Шијакоска сподели дека извесен период нема да биде присутна на социјалните мрежи како до сега поради нејзината здравствена состојба. Погледнете го видеото и сите детали во продолжение…Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.