Водителката Јована Јеремиќ реши да ја доведе својата фигура до посакуваниот изглед, па се посвети на тренинзите и здравата исхрана.Таа сега на Инстаграм покажа дел од тренингот, но и како изгледа за тренинг.

Нејзиното деколте беше во преден план, а потоа се сврте и го покажа задникот.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.